7 dagen (voor elke dag 2 vakjes)
Ideaal om 2 keer per dag pillen in te nemen
Ruime vakjes
Omschrijving
Deze ruime pillendoos is ideaal voor personen die twee keer per dag medicijnen moeten innemen. De dagen staan duidelijk aangegeven met de eerste twee letters van de dagen, wat het overzichtelijk en gebruiksvriendelijk maakt. Per dag zijn er twee vakjes die openklappen, met een zonnetje voor 's ochtends of overdag en een maantje voor ’s avonds. Zo weet je precies wanneer je welke pillen moet nemen.
Deze pillendoos is perfect voor mensen met een drukke levensstijl, ouderen of iedereen die zijn medicijnschema goed wil bijhouden. Dankzij het overzichtelijke ontwerp verklein je de kans op vergissingen en vergeetachtigheid. Elk vakje is doorschijnend, zodat je gemakkelijk kunt zien of je je medicatie hebt ingenomen.
Belangrijkste kenmerken
Duidelijke dagaanduiding in het Nederlands
Twee aparte vakjes per dag, voor overdag en ’s avonds
Gebruiksvriendelijke, openklapbare vakjes
Daarnaast is de pillendoos compact maar ruim genoeg om alle medicijnen veilig te bewaren. Je neemt de pillendoos makkelijk mee, bijvoorbeeld op reis of naar je werk. Zo houd je het medicijngebruik eenvoudig, georganiseerd en zorgeloos.
Specificaties
Persoonlijk advies